Lotsar

Årskurs 1

BA21A: Inga-Karin Johansson (JK), Tommy Wahlgren (WT)
BA21B: Johan Johnsson (JP), Per Molinder (MP)
BA21C: Kennet Wahlqvist (WE)
EE21A: Leif Nilsson (NI)
EE21B: Maria Thörnklo (TM)
EE21C: Thorbjörn Jonsson (JO)
EE21D: Patrik Stomberg (SP)
FT21: Annbritt Eriksson (ER), Tony Eriksson (ET)
HV21A: Gunilla Göransson Wahlmark (GG)
HV21B: Sofia Magnusson (MS)
NA21D: Dianne Hjort (HD), Per Wallin (WP)
NA21E: Dennis Lundkvist (LV), Katja Öberg (ÖK)
NA21F: Kristina Lunnergård (LI), Camilla Winbo Palmqvist (PC)
TE21A: Håkan Brorson (BH), Malin Lindström (LD)
TE21B: Robert Jönsson (JB), Linnéa Lundberg (LN)
TE21C: Beata Ekström (EB), Elizabeth Catalan Morseby (ME)
TE21D: Patric Avendano (AA), Frida Wickman (WF)
VF21: Magnus Bobin (BN)
IM21L: Emma Kock (KA), Maria Tordhall (TA)
IMA21: Mariette Sjötång Matocka (JM), Adnan Dzogovic (DA)
IMS21M: Michael Nilsson (NM), Sara Lolic (SL)
IMS21N: Annika Olsson (OA), Heléne Walde (WH)
IMY21: Thomas Johansson (JT)

Årskurs 2

BAHUS20A: Jonas Jennemyr (JJ), Marie Lindblad (LM)
BAHUS20B: David Håkansson (HV), Jonas Johansson (JN)
BAMAL20: Stefan Franzén (FT)
EEAUT20: Stefan Hallberg (HS)
EEDAT20: Daniel Teglander (TG)
EEELT20: Tony Nyberg (NT)
EEENE20: Erik Götblad (GE)
FTLAS20: Mattias Brundin (BT)
FTPER20: Carl-Johan Carlsson (CC)
HVFRI20: Monika Golz (BM)
HVSTY20: Evelina Persson (PE)
NA20D: Simon Per-Ola Andersson (AP), Anna Olsson (ON)
NA20E: Anders Liljencrantz (LL), Erik Lindkvist (LR)
NA20F: John Terstad Örtendahl (OJ), Ellen Waldén (WL)
TE20A: Liselotte Eberhardsson (EL), Stefan Eriksson (ES)
TE20B: Peter Eriksson (EP), Martin Persson (PA)
TE20C: Anita Erenius (EA), Jerker Törngren (TJ)
TE20D: Jimmy Gustafsson (AM), Lidia Kristiansson (KL)
VF20: Magnus Bobin (BN)

Årskurs 3

BAHUS19A: Morgan Kask (KM), Anna Hörvin (HR)
BAHUS19B: Mattias Rosén (RM), Tommy Wahlgren (WT)
BAMAL19: Inga-Karin Johansson (JK)
EEAUT19: Stefan Hallberg (HS)
EEDAT19: Daniel Teglander (TG)
EEELT19: Tony Nyberg (NT)
EEENE19: Erik Götblad (GE)
FTLAS19: Fredrik Persson (PF)
FTPER19: Carl-Johan Carlsson (CC)
HVFRI19: Jeanette Sjöbäck (SO)
HVSTY19: Ulrika Karlsson (KU)
NA19D: Ola Sibbmark (SL), Emilia Linde (LE)
NA19E: Kent Rosengren (RK), Mari Gasslander (GM)
NA19F: Annika Mevik (MV), Acke Hultsberg (HA)
TE19A: Matilda Sahuric Bank (SB), Hans Engström (EH)
TE19B: Daniel Fransson (FD), Angelica Sjötång (SA)
TE19C: Cristian Vasquez Celedon (VC), Maria Blixte (BA)
TE19D: Mikael Travieso (AM), Carolina Lindh Tallberg (TC)
VF19: Magnus Bobin (BN)